Czernickie archiwa społeczne

Serdecznie zapraszamy na spotkanie pod tytułem Czernickie archiwa społeczne, które odbędzie się 28 maja o godzinie 18:00. To wyjątkowe wydarzenie, dofinansowane ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach projektu “Patriotyzm Jutra”.

Będzie okazją do zgłębienia historii naszej lokalnej społeczności. W trakcie spotkania zostaną zaprezentowane unikalne materiały archiwalne, które pozwolą lepiej zrozumieć przeszłość Czernicy i jej mieszkańców. Będzie to także doskonała okazja do rozmów na temat znaczenia lokalnych archiwów społecznych oraz ich roli w zachowaniu dziedzictwa kulturowego.

Spotkanie poprowadzi Adam Miera, nasz specjalista od historii lokalnej, który od lat z pasją bada dzieje naszej okolicy. Jego wiedza i zaangażowanie gwarantują ciekawą i pouczającą prezentację. Zachęcamy do zapisów telefonicznych pod numerem 32 430 52 01, aby zapewnić sobie miejsce na tym wyjątkowym wydarzeniu. Nie przegapcie okazji, aby wziąć udział w tej fascynującej podróży przez czas i historię Czernicy.

Zdjęcie przedstawiające bibliotekę.
źródło: pexels.com
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email