Bedę ćwiczyć… ale gdzie?

Zdrowy styl życia to jeden z filarów utrzymania naszego organizmu w dobrostanie. Przywitanie nowego roku, wiąże się często z refleksjami nad starym, z wyrzutami sumienia, co zepsulismy, co mogliśmy zrobić lepiej i zarazem z nadziejami na na to, co zrobimy ze sobą w przyszłości, w jakim kierunku pójdziemy.

Nie ma sensu, oglądać się za siebie, warto o siebie zadbać, już teraz, od razu, nie odkładając na później, zwłaszcza, że w okresie pandemii, już jest zmęczone i duch i nasze ciało. Oczywiście na prozdrowotny styl życia składa się kilka elementów, które tylko współgrając ze sobą, gwarantują utrzymanie zarówno ciała, jak i ducha w dobrej kondycji, warto więc podbudować zdrowie zaczynając od zmiany trybu życia, poprawienia swojej formy i sylwetki, zdrowszego odżywiania.

Regularne ćwiczenia o umiarkowanej intensywności będą wpływać na sprawność fizyczną, na nasze stawy, utrzymanie prostego kręgosłupa a co za tym idzie utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Aktywność fizyczna połączona ze zdrową dietą, zapobiegnie nadwadze i otyłości.  Najbliżej waszego miejsca zamieszkania możecie ćwiczyć w OKiS Gaszowice, godziny i dni podajemy poniżej.

Jeśli i w waszej okolicy odbywają się inne regularne spotkania podnoszące waszą kondycję i warte polecenia, napiszcie, podzielcie się tą informacją na łamach portalu. Może sami prowadzicie prozdrowotną działalność i chcecie trafić do większej liczby odbiorców? Napiszcie do: redakcja@gaszowice.com

Zapraszamy na zajęcia grupowe w OKiS:

Poniedziałek: 18:30 Joga+ rozciąganie

19:30 Spalanie + brzuch

Środa : 19:00 Atak na pośladki

20:00 Zdrowy kręgosłup

Czwartek : 19:00 Spalanie + brzuch

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email